אודות

ונילה היא חנות פרחים איכותית ויוקרתית וחברה ותיקה לעיצוב אירועים, השוכנת בתוך מלון מצודת דוד הפסטורלי בירושלים, אל מול נופיה של  החומה ושל העיר העתיקה.

התמחותנו היא עיצוב הפרחים הייחודי כך שיתאימו לכל מאורע. החל מזרים וסידורי פרחים ייחודים שכמותם לא נראו, אספקה של צמחים ועציצים איכותיים, זרי־כלה מיוחדים במינם הנשזרים לפי בקשתה של הכלה, קישוטי רכב יפיפיים, עיצוב חדרים עם פרחים ובלונים וכלה במנעד רחב של מיטב היינות ומארזי שוקולד משובחים שאנו מציעים בנוסף. אנו מספקים משלוחי פרחים ברחבי ירושלים, בכל הארץ ובעולם.

ונילה הוקמה על ידי יורם אברהמי בשנת 1999, יורם מתמקצע בשזירת פרחים מקצועית וייחודית, והוא בעל ניסיון רב של שנים ממושכות בתחום הפרחים ועיצוב האירועים. כמו כן, הוא מעצב הפרחים של מלון מצודת דוד ושל מלונות יוקרה נוספים. יורם עיצב אלפי אירועים במלון ומחוצה לו לאורך השנים: חתונות, ברי ובתי מצוות, ימי הולדת, בריתות, חגים ואירועים מיוחדים נוספים.


כעסק אשר מעניק את שירותיו באחד ממלונות היוקרה המוכרים בעולם, ומספק פרחים ועיצובי אירועים, אנו מבינים עד כמה חשוב לספק לקהל לקוחותינו הרחב פרחים טריים ואיכותיים. לכן, בוונילה ישנה הקפדה יתרה לעבוד עם מגדלי הפרחים הטובים בארץ ובעולם. לשזור שילובים מעניינים בגוונים ייחודים, נוכל לייבא כל פרח על פי בקשתכם, לשלב פירות או אביזרי נוי בסידורים ואף לעצב זרים וסידורי פרחים על פי דרישת הלקוח.

ונילה פועלת בתחום העיצוב מעל 20 שנים, כחברה בעלת מוניטין ידוע ומוכר, עובדת עם  מיטב השוזרים בתחום, אנשי תפעול ומפיקים מן המעלה הראשונה, ומקפידה שכל דרישותיכם יבוצעו על הצד הטוב ביותר ברמה הגבוהה ביותר! נשמח לעצב עבורכם את האירוע המיוחד שלכם ולהגשים כל בקשה גדולה כקטנה.

אנו בוונילה מעניקים את שירותנו לקהל בארץ ובחו"ל, ומספקים מענה מקצועי ואיכותי כל העת, ועומדים לשירותכם בכל שאלה או פנייה, הן בהזמנת זר פרחים והן בעיצוב אירוע שלם.